Messer - Global Site - Gase und Know-how für ihren Erfolg.
Latvian Russian Estonian Lithuanian

English Deutsch Hungaria Slowakei Tschechien
Galvenā Poras un plaisas

Poras vai plaisas? – Mitrums aizsarggāzē

Aizsarggāzes tīrībai ir svarīga loma gan jutīgo metālu (piemēram, titāna) apstrādē, gan parasto strukturēto tēraudu un alumīnija apstrādē. Kvalitātes prasības metināšanas aizsarggāzēm noteiktas ISO 14175 standartā.

Neskatoties uz gāzes tīrības augsto līmeni, poras vai ūdeņraža plaisas ir bieža parādība. Izplatītākais cēlonis tam ir mitrums. Mitrums iekļūst pārsvarā cauri gāzes šļūtenēm, tāpat arī cauri noplūdēm gāzes padeves sistēmā. Aizsarggāzes būtu jāpiegādā, izmantojot šļūtenes, kas atbilst ISO 3821 (sākotnēji 559). Šīs šļūtenes ir viegli atpazīt, tā kā standarta nosaukums ir uzdrukāts uz tām.

Daudzi lietotāji izmanto saspiestā gaisa šļūtenes, kuru kvalitāte ir tāda kādas parasti var iegādāties mājas preču lielveikalos. Lai arī tās maksā daudz mazāk, tām ir izteikti trūkumi: gaisa mitrums no šļūtenes sienas nokļūst tās iekšienē, kur, savukārt, nonāk sausajā aizsarggāzē un tikai lēnām no turienes tiek izvadīts.

Mitrums caur šļūtenēm

Grafik-Latvia

 Tas nozīmē, ka gāzes ražotāja nodrošināto kvalitāti nevar pilnībā izmantot.

Mūsu padoms: Pārliecinieties, ka, iegādājoties aksesuārus, saņemat sertificētu kvalitāti. Viens no mūsu tehniskajiem konsultantiem priecāsies palīdzēt Jums izvēlēties.

Triple Saver_latvia